Підготовка автомобіля до зими: що потрібно зробити?

тест1 Afmarba 12 ноября 2019

Зима - досить суворий час для автомобіля. Мокрий сніг, бруд, підвищена вологість, вплив сумішей, якими посипають дороги - усе це негативно впливає на стан кузова машини. Накопичуючись на лакофарбовому покритті, вода, сіль, пісок, хімічні реагенти, лід стають ідеальним середовищем для появи корозії. І навіть нове заводське антикорозійне покриття не може гарантувати 100% захист від появи іржі на кузові. Не варто забувати і про те, що при «мінусових» температурах підвищується крихкість лакофарбового покриття. В результаті, навіть, невеликий камінчик, який відлетів з-під коліс, здатний залишити на кузові відколи, подряпини, які в зимових умовах експлуатації швидко перетворюються в осередки корозії.

Дізнатися більше →

Послуги СТО: ремонт вм'ятин без фарбування, пайка і ремонт бамперів, шумоізоляція

тест1 Afmarba 11 ноября 2019

Ремонт вм'ятин без фарбування, пайка і відновлення бамперів, шумоізоляція - затребувані послуги у сучасних автовласників. В процесі експлуатації авто ніхто не застрахований від непередбачуваних ситуацій. Навіть досвідчений водій може потрапити в ДТП, що вимагає відновлення кузова, бампера або більш складних ремонтних робіт. Розглянемо їх більш детально.

Дізнатися більше →

Фарба для авто: новий рівень ремонту лакофарбового покриття авто

тест1 Afmarba 10 ноября 2019

Лакофарбове покриття автомобіля - це не тільки його презентабельний і індивідуальний зовнішній вигляд. Це ще й надійний захист кузова від негативного впливу навколишнього середовища та від корозії. Навіть незначні відколи, подряпини і мікротріщини можуть стати причиною появи і поширення іржі. Особливо часто це відбувається в зимовий період під впливом солі, піску та хімічних реагентів, якими посипають дороги.

Дізнатися більше →

Бизнес-план автосервиса по покраске автомобилей

тест1 Afmarba 29 ноября 2018
Полная покраска детали автомобиля.

Итак, когда же необходима полная покраска детали авто?

Дізнатися більше →

АКЦИЯ - РИХТОВКА БЕЗ ПОКРАСКИ С 20.11.2018 БЕСПЛАТНО

тест1 Afmarba 12 сентября 2018

С 20.11.2018 по 01.01.2019 при любом ремонте Вашего автомобиля Вы можете воспользоваться бесплатной услугой - рихтовка без покраски.

Дізнатися більше →